Atarashii

MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

No witam serdecznie, z tej strony Trepun - właściciel konta ze świętą trójcą jaką jest Taarpen, Tehacell i Thresh (ćpun, alkoholik i hazardzista). Jestem z wami już ponad rok i często zastanawiałem się nad tą decyzją, jednak w związku z tym że kocham to forum i chciałbym się przyczynić do jego rozwoju ZGŁASZAM SIĘ NA MG. Dużo z nich odeszło, więc ktoś musi się za to wziąć, a doszło do mnie że chyba jestem odpowiednią osobą.

Plusy:
- nigdy w życiu będąc mg nie napisałem żadnego scenariusza, zawsze leciałem na free (a to chyba dobrze?)
- wydaje mi się, że już poznałem to forum w dobrym stopniu
- jestem "tym hojnym", który prowadząc przygodę nie będzie żałował rozdawania graczom złota, przedmiotów (użytecznych i bezużytecznych), skarbów i rozwoju profesji
- intrygi, zagadki, śmieszkowanie
- chciałbym zachęcić do gry zespołowej, więc będę raczej wolał prowadzić przynajmniej dwóch graczy, a nie jednego
- pewnie zżyję się z prowadzonym graczem, a więc będę wiedział o wszystkim co znajduje się w jego kp

Minusy:
- mogę mieć problemy z częstym odpisywaniem (studia, zalewania pały, treningi)
- mam jakąś dziwną niechęć do NPC, jednak będę musiał to zmienić
- interpunkcja i błędy składniowe
- nigdy w życiu nie byłem mg na pbfach, jedynie na żywo, przed książką.

To chyba tyle, mam nadzieję że moja propozycja zostanie pozytywnie rozpatrzona i będę mógł się przyczynić do rozwoju gry Oczko
20.09.2015, 15:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Decyzja o przyjęciu Cię do ekipy Taarpenie, była bardzo krótka i jednoznaczna. Biorąc pod uwagę Twoją aktywność, pomysły oraz zaangażowanie w życie Atarashii, nie jestem w mocy przyjąć innej decyzji niż tej w pełni pozytywnie akceptującej Twoje zgłoszenie. Bardzo chętnie przywitamy Cię wśród naszego teamu, jako nowego Strażnik tudzież Mistrz Gry.

Na zakończenie powiem to co mówię każdemu mistrzowi. Przywdziej pelerynę Strażnika i przemierzaj krainy Atarashii jako nowy patron rozgrywki. Bądź cudzym losem, sumieniem, pomyślnością oraz przekleństwem na ziemiach skutych rozpaczą i bólem.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

21.09.2015, 02:10
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

No więc zgłaszam się i ja.
Mam wiele czasu na prowadzenie i innym graczom sesji, poza swoją, do tej pory mimo krótkiego stażu tutaj poznaję ciągle fabułę i wgłębiam się coraz bardziej w klimat. Mam doświadczenie z wielu pbfów, chociaż to jest mój jedyny, który jest o fantasy. Mimo wszystko myślę, że sprawdziłbym się, a moje posty jakościowo byłyby całkiem dobre dla graczy. Chciałbym się przysłużyć do rozwoju forum, o którym mi tyle Anshia opowiadała i w które mnie w sumie wprowadziła. Zna mnie ona z innych pbf'ów gdzie pełniłem różne funkcje (chociaż jak pisałem nie są one fantasy).
Pozdrawiam Welnyr.
28.11.2015, 23:39
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witam wszystkich bardzo serdelecznie.

W życiu każdego człowieka, przychodzi taki moment, że trzeba sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważne pytanie. "Co lubię w życiu robić?!" A potem zacząć to robić...
Nie inaczej było i w moim przypadku.
Dlaczego pokwapiłem się na taki szczyt? Każdy rzekłby, że najprawdopodobniej chodzi o etyr... No cóż, stwierdzenie to nie będzie dalekie od prawdy. Lecz nie w tym jest rzecz.
Po prostu potrzebujecie MG, a ja nim pragnę zostać... #SłabaArgumentacja

Mimo wszystko, myślę, że jest kilka pozytywnych elementów mojego skromnego JA, które mogłyby pozytywnie wpłynąć na rozpatrzenie tejże sprawy.
Primo 1:
Znajomość regulaminu, historii, opracowań oraz wszelakich innych kruczków. Tak, uchodzę za kombinatora z zasady... Nie jest to chlubna kwestia, a MG sprawdzający moją KP i prawiący nade mną pieczę, już doświadczył tego gorzkiego smaku budyniu... Nie wspominając już o Administracji.
Bo po prostu lubię wykorzystywać w życiu doczesnym, jak i nierzeczywistym wszelakie niedomówienia na swoją korzyść. Co po prostu często jest, dziecinne, głupi i upierdliwe. Wiem jednak, że ta cecha jest dobra, a zrazem zła, w zależności, po której stronie barykady się znajduję. Lecz, nie mnie oceniać.
Primo 2:
Aktywność. Choć i z nią bywa różnie, to myślę, że za bezsensowną obecność na forum powinienem dostać już medal( a raczej odznakę). Dziwny traf chciał, że zacząłem lubić to miejsce i się do niego niestety przywiązałem. A co za tym idzie, pozostaję mu w pełni lojalny. Podejrzewam, że kwestia ta odciśnie się, w przypadku prowadzenia sesji, na jej uczestników.
Primo 3:
Bogaty język i takie tam...
Primo 4:
Człowiek MS
Pół Mest/Pół Spock

Jak to mówią, jak są zady to i będą walety.

Secundo 1
Styl pisania... No cóż, jest różnie... Ale ale ta kwestia oscyluje bardziej w obrębie tematu: Jeden Rabin powie "TAK", inny Rabin powie "NIE". Lubię pisać patetycznie. Studia odcisnęły na mnie swoiste piętno. Ale wszystko leży w warsztacie.
Secundo 2
Brak doświadczenia. Niestety, nie będę ukrywał PBF'y są dla mnie czymś nowym, a mogę powiedzieć, że siedzę w tym kilka lat, tylko i wyłącznie dlatego bo tyle tworzyłem moją KP. Ale dołożę wszelakich starań, by zatrzeć wszelakie różnice.
Secundo 3
Jestem męczydupą... I choć nie wiem w jaki sposób to może się przełożyć na bycie MG, to tylko zaznaczam, że tak jest.
Zalicza się w to również bycie swoistą forumową maskotką w postaci bycia bardziej Spockiem, niż Mestem. Więc jedyne czego będę potrzebował to... Prowadzenia. Czyli takiego kapitana, który raz na jakiś czas powie:
"Zjebałeś Spock!"

Choć jest tego wiele, wiele więcej, tak uważam, że większe rozpiski podziałałby tylko bardziej na niekorzyść. Liczę na szansę i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby....

Pozdrawiam
M.E.S.T.
(Moja Egzystencja Spocka Trwa)

Tag naprawdę, chodzi o odznaki... Nic mnie nie interesuje w byciu MG, poza tym, że będę mógł dostawać odznaki!!!111!!!11!oneone! No dobra, etyr też ważny, ciężko w życiu. Czcionka taka mała, bo przecież nie można pokazywać jakim się jest naprawdę każdemu, a kogo by interesowało to co jest napisane małym druczkiem. IksDe Huh

Thorn wyrzekł słowo stań się, Thorn i zgiń wyrzecze.
Kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze,
Kiedy ziemię despotyzm i duma szalona
Zaleją, niczym poganie wyznawców Thorna -
Karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,
Thorn oczyści tę ziemię, wzniecając pokutę.
WSZYSTKO MA SWÓJ KONIEC

26.02.2017, 15:31
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cytując znanego poetę, "jeden rabin powie tak, drugi rabin powie nie", jak zresztą powyżej i tak zostało to napisane.
A co powie Szpadel?
Lub co więcej...

Ale! wracając do poprzedniej zagwozdki, bo nieco jednak odbiegłem od tematu. Co powie Szpadel?
Szpadel powie: jak najbardziej.
Chodź do nas, Mest, będzie fajnie ; ))
Przygarniamy cię do nas na okres próbny. Poprowadzisz nieco fabuły, przyjrzę się twoim postom, pewnie zacznę się z czymś mądrzyć i użyczać ci z pierwszej ręki rad starego capa doświadczonego MG.
Będziemy wymagać od ciebie jakiegoś czasu okresu próbnego. Chciałbym, żebyś od momentu nadania ci stosownych uprawnień zaglądał do nowo wrzucanych KP i sprawdzał je. W tej kwestii przed wrzuceniem twojego posta lub w międzyczasie będziemy kontaktować się prywatnie. Do prowadzenia sesji dostaniesz wolną rękę, butt beware: będę cię obserwował i jeżeli przesadzisz z budyniem czy czymkolwiek na fabule, niestety nici będą z eteru i odznak naszej współpracy.

Jeżeli akceptujesz powyższe warunki - powodzenia!
28.02.2017, 15:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cześć.
Chcę zostać MG.
14.05.2017, 16:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cześć.
No to nieźle.

Jeśli chcesz zostać mistrzem gry, wypadałoby napisać coś więcej niż tylko "chcę". Dlaczego pragniesz być Strażnikiem na Atarashii? Masz jakieś doświadczenie? Jakie według ciebie możemy czerpać obustronnie korzyści (przyjmując cię na okres próbny)? Dobrze jest mieć luźne podejście do graczy i dystans, ale tutaj wymagamy żeby osoba pełniąca funkcję Strażnika, była w pewnym stopniu respektowana. Prezentując siebie w dany sposób, pokazujesz też nam czy warto przyjąć cię do naszej ekipy. Mam w tej chwili obraz osoby, która rzuca się z motyką na słońce, nie znając uniwersum, nie mając doświadczenia z graczami i nie posiadając żadnej siły przebicia. Właśnie dlatego moja decyzja w stosunku do Twojego treściwego zgłoszenia, będzie negatywna. Jeżeli bardzo zależy ci aby zasilić nasze szeregi, napisz jeszcze raz i przekonaj mnie, że decyzja jaką mógłbym w obecnej chwili podjąć jest zła, bowiem na ten moment jestem zmuszony odrzucić Twoją kandydaturę.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

14.05.2017, 23:04
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witajcie, szanowni państwo! Jako że chwilę miałem przyjemność na naszym ukochanym Atarashii pograć, a teraz zmuszony poniekąd jestem oglądać tę że martwotę, chciałbym się na próbę zgłosić na MG. Nie będę obijał w bawełnę, mam w tym już całkiem spore doświadczenie, moi gracze nigdy nie narzekali, często za to chwalili. Dość wymagająca ze mnie osoba, nie traktuję swoich podopiecznych jak debili, a to może doprowadzić ich do śmierci (czego tak czy siak nie chcemy!), bo niekiedy postacie (bo przecież nie gracze!) nie używają obu półkul mózgowych! Ba! Czasem to nawet zaczynają nagle zachowywać się inaczej, niż zwykle. Czego to sprawka? Nie mam pojęcia! Ale wiem jedno – na początek mógłbym zgarnąć jedną owieczkę, posty starałbym się dawać dość często, choć czasu ostatnio mam niewiele. Nie oszukuję w tej materii, bo nie chcę, żeby potem pojawiło się jakieś niemałe zaskoczenie. Muszę też sprawdzić jak będę się czuł jako MG w tym świecie. Dlatego mówię raz jeszcze – mogę poprowadzić jedną przygodę (na pewno poprowadzę tę sesję do końca), na test. Jeśli mi nie podpasuje to spasuję, no ale gracza na lodzie nie zostawię.

05.08.2017, 18:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witamy. <:

Generalnie jak dla mnie - w porządku. Siedzisz już u nas dłuższą chwilę i nic nie podpowiada, jakobyś miał ot tak sobie zniknąć, więc wnioskuję, że taki stały bywalec będzie dobrym MG, zwłaszcza jeśli przedstawia się w superlatywach.
Dwie tylko rzeczy. Pierwsza - w razie przyjęcia kogoś pod swoje skrzydełka, poinformuj, że poziom trudności nie jest u ciebie żartem. Ot, żeby później nie było pretensji.
(Z drugiej strony będę też miał oko na to, żeby nie było bezpodstawnego rzucenia pod nogi kłody nie do przeskoczenia, obejścia czy innej drogi)
Druga - pytaj mnie o rzeczy. Wszystkie, co do których będziesz miał wątpliwości, służę pomocą. Na gg, na pw, gdzieśkolwiek, gdzie tam mnie prędzej złapiesz.
Mam na myśli też o próby wprowadzenia istotnych dla świata gry NPC czy potworów (ich cechy nie są jawne, rozumiesz, o co mi chodzi) i innych podobnych kwestii.

Dobra, więcej wody nie leję, bo i tak eteru z tego niebedzie :/
Powodzenia! c:
08.08.2017, 12:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cześć wam i czołem moi drodzy!
Zgromadziliśmy się tutaj gdyż zgłaszam swoją kandydaturę na Mistrza Gry. Dlaczego? Cóż, odpowiedź jest banalna: Eter, eter i jeszcze raz eter. [ XD ] A tak serio jako że jestem tu od niedawna, a jak wiele osób zauważyło mam zapał do pisania postów. Przeanalizowałem również fabułę forum gdy mi się nudziło i uważam się za osobę która mimo małego stażu tutaj ogarnia mniej więcej co jak i gdzie. To nie jest moje pierwsze PBF i kwestii bycia MG mam jako tako doświadczenie. Co mogę zaoferować? To proste:

- Jestem pod ręką niemal cały czas. Wystarczy napisać w Gospodzie, GG, Discordzie czy na PW do mnie i w trybie szybkość 374278564782km/h pojawiam się gdzie trzeba.
- Chętnie pomogę przy Kartach Postaci czyt. Moderowaniu, wprowadzaniu nowych graczy w magiczny i fascynujący świat Atarashii.
- Mam zapał do pracy i wiele osób to może potwierdzić.
- Piszę dosyć ładne posty. [ Przynajmniej się staram ]
- Posty mogę pisać nawet po 10 dziennie, jeśli znajdzie się taki śmiałek c;
- Jestem fajny.

Także to tyle jeśli chodzi o plusy przyjęcia mnie do ekipy. Minusem może być fakt iż bardzo chętnie przyjmę swego rodzaju mentora którego zawsze mógłbym dopytać coś a propos fabuły czy mechaniki forum. To tyle moje misiaczki. Do zobaczenia niebawem jako MG lub nie.

Umiejętności Daniela:
Dzięki jednej z moich umiejętności, gdy spojrzycie mi w oczy możecie czuć się nieco niepewnie, czuć delikatny dyskomfort a nawet mały strach. Fajnie by było jakbyście to uwzględnili podczas rozmowy ze mną.

30.08.2017, 16:07
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki