MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

W takim razie, niniejszym przyjmuję Cię na okres próbny do naszej kadry. Twoim prowadzącym MG będzie Avaraad. Gratulacje! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

28.11.2018, 16:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witam,
chciałem zgłosić moją chęć dołączenia do kadry Atarashii.
Od dłuższego czasu zastanawiałem się nad dołączeniem do grona Strażników i ponieważ w ostatnim czasie mało jest aktywnych MG, z chęcią mogę podjąć się tej pracy. Nie jestem na forum długo (bo niewiele trochę ponad pół roku), lecz w ciągu tego krótkiego czasu, świat Atarashii zaciekawił mnie i wciągnął na tyle, bym sam chciał stać się jego częścią i rozwijać jego historię.
Posiadam już trochę doświadczenia jako MG, jako że przez ostatnie dwa lata prowadziłem parę niedługich kampanii RPG (trwających parę/paręnaście sesji, w tym jedną trwającą niemal pół roku), a od prawie pięciu lat RPGuje jako gracz.  Dodatkowo jako hobbistyczny pisarz (i nie-hobbistyczny pisarz kodu) zawsze staram się utrzymywać język moich wypowiedzi oraz nie popełniać błędów (choć czasem nadal mi się to zdarza).
Jeśli chodzi o czas, to nie powinien być on problemem. Jako, że w obecnym momencie studiuję, to prócz rzadkich, cyklicznych momentów zwanych „sesja”, powinienem być w stanie znaleźć czas co najmniej raz w tygodniu (jeśli nie częściej) na odpisy i sprawdzanie kart. Staram się być także cały czas dostępny z poziomu discorda (co nie jest trudne mając aplikacje na telefon).
Post ten piszę teraz,  jako że proces decyzyjny zajmuje pewien okres czasu, lecz moja pełna dostępność nastąpiłaby dopiero po skończeniu przeze mnie licencjatu (czyli w okresie 2-3 tygodni jako ze jest gotowy w 80%). Do tego czasu jednak posiadam wystarczająco wolnych „przerw od pracy” by móc powoli wdrażać się w bycie MG.

Hamstur Fjolswir

25.05.2019, 20:47
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Na mocy przyznanej mi przez radę Atarashii, przyjmuję Cię na okres próbny. Twoim prowadzącym MG (mentorem) będzie Mirrodin. Gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

STÓJ ! BO JAK CIĘ GRABIAMI PIERDOLNĘ !

29.05.2019, 19:21
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Wziuuuuum, dziab, jebs łubudubudubudu!

Zważając, że moja przedwczesna przygoda z mistrzowaniem zakończyła się dosyć gwałtownie i niezbyt fajnie z mojej storny to chciałbym teraz odkupić swoje winy! Na swoje usprawiedliwienie mam tylko tyle, że był to dla mnie ciężki okres jeśli chodzi o jakąkolwiek produktywność, chęci i ogólnie... no na skraju depresji byłem! Ale teraz wziąłem się w garść (przyjajmniej trochę) I chciałbym wrócić I "Uczynić Atarashii wielkim znów"... czy coś! Znacie mnie. Wiecie kim jestem. Znacie moje wady i zalety. Od was zależy czy mnie przyjmiecie czy nie! Oczko
10.06.2019, 14:53
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

To był ciężki okres dla nas wszystkich. Chyba nie ma potrzeby, żebym się tutaj rozpisywał. Witamy z powrotem :>

STÓJ ! BO JAK CIĘ GRABIAMI PIERDOLNĘ !

12.06.2019, 20:32
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Słychać pukanie do drzwi. Po chwili otwierają się, a do pomieszczenia wchodzi długowłosy mężczyzna, ubrany w czarną koszulę z czerwonym krawatem i siada na krześle przy stole.
Witam. Nazywam się Alex Lingard. Przychodzę tutaj z aplikacją na nowego mistrza gry. Jestem na tym forum od paru miesięcy z drobną 3 miesięczną przerwą, przez problemy w życiu osobistym, ale już wszystko zostało naprawione. Długo myślałem nad tym czy zgłosić się czy nie, a przez ostatnie lekkie braki w kadrze stwierdziłem że mogę spróbować.
Wydaje mi się, że jestem osobą komunikatywną i potrafię rozmawiać ze wszystkimi. Na przykład irl też w szkole jestem osobą, która nie ważne z kim się znajdzie, umie z tą osobą pogadać na jakiś temat.
Przez to, że właśnie zaczęły się wakacje, będę miał bardzo dużo wolnego czasu, gdyż pracuje tylko w weekendy, a planów na wyjazdów brak.
Czerpię bardzo dużo radości z pisania postów. Bardzo lubię poszukiwać różnych informacji na temat średniowiecza, gdyż w przeszłości interesowałem się tym trochę.
Gram trochę w P&P RPG, co prawda częściej jako gracz, lecz prowadziłem 2 sesje jako MG.
Prawda jeszcze muszę się trochę nauczyć, ale nikt przecież nie powiedział, że wszystko będę wiedzieć od razu. Plus niestety jedyną moją wadą jeśli chodzi o pisanie postów i w sumie nie tylko, to leniwość. Jestem leniem, dobrze o tym wiem i z tym walczę, dlatego potrzebuje czegoś, przez co będę zmuszony regularności.
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej prośby i życzę miłego dnia, bądź wieczoru.
Wstaje od stołu z widocznym uśmiechem na twarzy i kieruje się w stronę wyjścia, po czym drzwi zamykają się.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 17.06.2019, 02:39 przez Alex Lingard.)

17.06.2019, 02:38
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Po czym drzwi zamykają się przed Alexem, a stoi w nich on. Wujek Kratos.
- Siadaj. Nigdzie nie idziesz. - Głos Kratosa brzmiał stanowczo, nieustępliwie. Wielka dłoń zacisnęła się na ramieniu młodego Łowcy i przybiła go do najbliższego drewnianego krzesła.
- Barman... Ekhm, Tyru przyjacielu mógłbyś przynieść nam jakiś trunek? - Zapytał grzecznościowo i skierował swoje oczy na młodocianego choć ambitnego i aspirującego strażnika.
- A więc przychodzisz do mnie w dniu obchodu Mojego Wielkiego Topora i prosisz bym przyjął Cię na strażnika? - Zagadł Alexa, gładząc swoją brodę.
- Dobrze, zgadzam się, tutaj masz pelerynę, a tam w kącie stoją dwaj Starsi strażnicy. Będą Twoimi mentorami. Skygan i Isidur. - Wstał od stolika, mierząc młodego mistrza i poklepał go serdecznie po ramieniu.
- Gratulację, witamy w ekipie Atarashii.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

17.06.2019, 22:07
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna