Atarashii

Znajdź mistrza gry

W tym temacie możecie "wołać" mistrzów gry do wspólnej zabawy odbywającej się poza sesją. Innymi słowy luźniejsza forma rozgrywki bez skonstruowanego scenariusza.

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

29.03.2014, 01:13
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Dwóch ludków prosiłoby o urozmaicenie wędrówki przez równiny pod Valen.

Temat https://atarashii.pl/showthread.php?tid=9...28#pid6928
30.03.2014, 22:36
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Co prawda po długim czasie...ale przygarniam was. Serce

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

07.04.2014, 19:51
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Z chęcią przygarnę indywidualnego MG chętnego do trzaśnięcia posta raz na jakiś czas.
https://atarashii.pl/showthread.php?tid=993
A oto temat, w którym chciałbym co jakiś czas posta. Tą postać planowałem raczej jako stacjonarną. Ma już na karku prawie sześćdziesiątkę, gdzie mu tam do poszukiwania przygód? Zatem przygody poszukują jego.
Polegałoby to na tym, że jakiś NPC mieszkający w pobliżu przychodziłby z np. chorym bratem, rannym ojcem albo czymkolwiek, czym zająć mógłby się stary Scythis (głównie chodzi o uzdrawianie lub proste twory alchemiczne... Tudzież alkochemiczne, choć to raczej nie).
Ewentualnie może sporadycznie przyjść jakaś hiena cmentarna, łobuz, albo ktoś, kto chce nagrobek i płaci tę sztukę złota.
Wymiana interesów jest całkiem prosta: od lat matka Scythisa leczyła i pomagała innym ziołami, miksturami czy radą, teraz te obowiązki przejął jej syn. Ktoś przychodzi, jest proszony o konkretne składniki, wykonanie jakiegoś mebelka, naprawę krzesła czy cokolwiek i otrzymuje pomoc.

Oprócz tego potrzebuję też kogoś, kto pociągnie wątek z jednym z moich duchów, więcej zaś info MG mają w mojej karcie bądź na pw czy gg czy czymkolwiek.
14.07.2014, 21:31
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Wraz z Ragnarem poszukujemy MG w tym temacie: https://atarashii.pl/showthread.php?tid=4...82#pid7782 . W chwili obecnej to poprowadzenie karczmarza i jeśli będą chęci to jakieś niewielkie zlecenie dobre na wprowadzenie się do gry i rozkręcenie Uśmiech Chętnych MG proszę o kontakt na GG albo PW.
18.07.2014, 17:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Po dłuższym rozważaniu Scythis biorę Ciebie pod moje skrzydła! Mam nadzieję, że Ciebie nie zanudzę!
Co do akcji z tym duchem, chciałabym żebyś napisał mi na pw/gg o co dokładnie chodzi i czego oczekujesz ode mnie (albo przynajmniej dał mi jakieś ramy) bo zapoznałam się już z jego historią i innymi rzeczami Zaciesz
19.07.2014, 12:19
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

potrzebuję kogoś kto zechciał by się 'zaopiekować' Albrehtem w fabule. Miło by było aby mój staruszek rozgrzał kości i zdobył trochę doświadczenia w walce. To be honest, chodzi mi o przygotowanie go trochu do eventu, ale w sumie bardziej mam po prostu nadzieję na udaną sesję. Charakter Albrehta niespecjalnie wydaje się być odpowiedni żeby zaczepiać ludzi do zwykłej międzyuserskiej fabuły ._. A poza tym wszyscy porozbiegali się po przygodach.
19.08.2014, 17:55
Przeczytaj Cytuj
Znajdź mistrza gry

Albrechcie, proponuję, abyś dołączył do Kamienia Dusz.
Co prawda dobrałam już graczy do tej sesji, ale jeden z nich jest ostatnio nieobecny więc nie mają jak tam dołączyć. Na pewno znajdę Ci tam coś do roboty.
Jeśli się na to zdecydujesz i masz jakieś pytania, udzielę Ci potrzebnych informacji przez pw lub gg.
Jeśli jednak dojdziesz do wniosku, że ta sesja Ci nie odpowiada, też daj mi znać, wtedy zrobimy coś innego.

Hah, jakże oficjalnie! Radość
19.08.2014, 22:05
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Witam serdecznie. Tyle co dopiero zawitałem do krainy Atarashii także dopiero co poznaję panujące tu zwyczaje i czasem z rozdziawioną buzią oglądam cuda tej krainy.
A tak na poważnie pytanie-prośba do MG jakby się gdzieś zwolniło miejsce w jakieś sesji i można by jakoś bezkolizyjnie dołączyć to ja byłbym chętny.
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
There can be only One Draugdin!
We are fools to make war on our brothers in arms.

22.09.2014, 18:59
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Poszukuję Mistrza Gry, który poprowadziłby zwykłą rozgrywkę samotnemu pustelnikowi.
https://atarashii.pl/showthread.php?tid=941&page=8
22.09.2014, 22:35
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki