Atarashii

Znajdź mistrza gry

Czołem! Chętnie rozegram coś gdzieś. Równie chętnie dołączę do jakiejś aktywnej ekipy jak i mam sam parę pomysłów na wątek dla postaci. (I parę punktów zaczepnych dla graczy bądź MG).
Mam też główną linię którą chciałbym by ktoś mi poprowadził Oczko
Pozdrawiam Ulf, syn Ulfa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.01.2020, 04:02 przez Ulf Ulfsson.)

10.01.2020, 01:50
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Cześć.
Poszukuję MG, co zapewne nie jest wielkim zaskoczeniem. Chcę ogarnąć pod jego okiem sytuację postaci na początku przygody, zabezpieczyć chatę przed drogą, pobuszować w zapasach rodzicielki postaci i ogólnie na początek nic strasznego, chyba, że MG zadecyduje. W każdym razie dużo po mej stronie, takie przygotowanie się.
Z chęcią przyjmę jeśli inny gracz (ranny lub podczas wędrówki?) wbije się mi do domku na bagnach.
08.02.2020, 22:44
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Cześć,
szukam MG, który dokończy ten wątek i potem poprowadzi mnie w jego dalszą część

https://atarashii.pl/showthread.php?tid=...6#pid18536

Dzięki za uwagę,
05.04.2020, 18:25
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Cześć!
Kto szuka nie błądzi! (ponoć)

Niniejszym ogłaszam, że przechodzisz pod moją jurysdykcję, zaś stricte Twoją przygodą zajmie się Enarius, nasz nowy Stróż... Coś czuuuuuję, że będę miał okazje czytać ciekawe przygody... Huh

Do napisania
NIEBAWEM

Pozdrawiam
Dobry Kuzyn Mest

Thorn wyrzekł słowo stań się, Thorn i zgiń wyrzecze.
Kiedy od ludzi wiara i wolność uciecze,
Kiedy ziemię despotyzm i duma szalona
Zaleją, niczym poganie wyznawców Thorna -
Karząc plemię zwycięzców zbrodniami zatrute,
Thorn oczyści tę ziemię, wzniecając pokutę.
WSZYSTKO MA SWÓJ KONIEC

05.04.2020, 22:24
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Poszukuję wolnego Mistrza Gry który chciałby poprowadzić ze mną wątek w Magazynach. Ostatnio prowadziła mi go Vin, lecz nie miałam jakoś wtedy weny. Jeśliby ktoś się znalazł, niech da mi znać.
02.08.2020, 20:19
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Minęły aż dwa tygodnie - a nawet trochę więcej czasu. Niestety, wcześniej nie byłem w stanie za bardzo nikogo przyjąć pod swoje skrzydła ze względu na sprawy pracowe =)
Teraz u mnie jest luźniej. Lilianno, zgłoś się do mnie na PW lub discordzie, coś ogarniemy
18.08.2020, 14:40
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Znajdź mistrza gry

Hej!

Jak nazwa wątku wskazuje szukam MG, który byłby chętny do prowadzenia postaci Garetha Radość

Postać właśnie skończyła sesyjkę na drodze i przybyła do Greathadu, dlatego potencjalny MG miałby całkowicie wolną rękę z wymyślaniem fabuły i tego co w Greathadzie się wydarzy!
https://atarashii.pl/showthread.php?tid=...2#pid22482
Tutaj jest ostatni post postaci w karczmie. Pozdrawiam i do zobaczenia!

16.01.2021, 20:08
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki