AtarashiiDom uzdrowicielki
#1

Jest to niewielki budyneczek, kiedyś będący zapewne zwykłym jednoosobowym mieszkaniem, przerobionym dopiero na użytek zawodowy.
Pomieszczenia w domku są dwa: mały 'salonik' połączony z kuchnią oraz malusieńka sypialnia, mieszcząca jedynie łóżko i niewielki stoliczek obok niego.
Doprawdy niewiele sprzętów należy tutaj bezpośrednio do uzdrowicielki. Kuchnia jest w istocie małą apteką, pełną różnego rodzaju ziół, smarowideł i różnych składników, z których przyrządzić można lekarstwa. Szafki wypełnione są tkaninami na bandaże lub deseczkami przygotowanymi już do usztywniania złamanych kończyn. Na półkach leżą książki i doprawdy ciężko tam znaleźć choćby jedną nie poświęconą medycynie. Tylko jedna, nieduża szafeczka przechowuje produkty przeznaczone celom kucharskim.
W saloniku stoi też szafa, która jest jedynym 'magazynem' prywatnych rzeczy pracującej tu kobiety, głównie ubrań.
Do łagodnego, skromnego wystroju mieszkania, zupełnie nie pasują drogie, naprawdę wygodne krzesła, na których przysiąść mogą gościa i pacjenci. Skąd wzięła je poprzednia uzdrowicielka - nie wiadomo. Nie kierowała się jednak bynajmniej zmysłem estetycznym, a komfortem jej klientów.
Sam dom wydaje się średnio sprawdzać do celów mieszkalnych - wiele osób mogło by czuć w nim lekką klaustrofobię. Sama uzdrowicielka przebywa w nim również jedynie w godzinach pracy oraz nocą, gdyż czas wolny znacznie bardziej lubi spędzać na świeżym powietrzu.

Pod nieobecność Nemeth, znów urzęduje tu i wykonuje usługi poprzednia właścicielka domostwa
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04.04.2014, 17:03 przez Nemeth.)

04.04.2014, 15:28
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja bez grafiki