Niecenzuralny konkurs : 14-07-2014

itajcie moi mili! Już dawno planowany był tenże mały konkursik, który właśnie czytacie. Zasady są banalne, ale zanim do nich przejdę, uraczę Was moim biadoleniem. Jesteście w karczmie i popijacie obiad szklanką pełną gorzałki, kiedy pewien niegodziwiec wpada w Wasz stół, wywracając go do góry nogami. Żywność i gorzałka idą w pierony. Patrzycie wściekle na nieznajomego i krzyczycie "..."? No właśnie co krzyczycie?

Tak jak pisałem - zasada konkursu jest prosta, wręcz banalna. Ruszacie wodze swojej wyobraźni i piszecie ile wam ślina na język przyniesie, wulgarnych słów / zwrotów typowych dla naszego świata. To może być coś typu: "Na najświętszego Duronora!", "A żeby cię Parias w żyć wydmuchał!", "Ty Abadochuju" i tym podobne. Najciekawsze propozycje utworzą spis niecenzuralnych słów, jakimi zwykło się posługiwać w naszym świecie.
Minimalna ilość wulgarnych słów / zwrotów jaką musicie napisać, aby móc przystąpić do konkursu wynosi 5.
Pamiętajcie, że przesłanie i podłoże fabularno-historyczne, jest bardzo wysoko cenione Radość. Za pojedyncze wulgarne określenie można zyskać od 1 do 2 punktów. Prosimy także o zamieszczenie krótkiego wyjaśnienia jak powstały niecenzuralne określenia. Posty zamieszczacie w tym temacie.
Powodzenia! I niech Abaddon z Thornem natchnął was do wulgarnych myśli!

1 Miejsce: 3000 punktów eteru.
2 Miejsce: 2000 punktów eteru.
3 Miejsce: 1000 punktów eteru.

Wyróżnienie: 500 puntów Eteru.

Najciekawsze prace zostaną dodane do GGbota!
Czas nadsyłania prac kończy się 10 sierpnia bieżącego roku. Wyniki zostaną podane tego samego dnia w godzinach wieczornych.

Jako dodatek wakacyjny, możecie wziąć udział w loterii, w której wygrać możecie 2000 punktów Eteru + pulę losów jakie zostały zakupione! Pojedynczy los kosztuje 500 punktów Eteru!
W Loterii można wziąć udział tylko jednym kontem. Zapraszamy do Loterii!

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

14.07.2014, 18:12
Przeczytaj Znajdź

"Ty Abadochuju" brzmi naprawdę dobrze.
Ogólnie trudno jest ładnie powiązać cos z historią i wierzeniami, ale koniec narzekania.

jest pomysł, żeby przyjął się zwyczaj dodawania do końcówek przekleństw -el. Powstawałyby w ten sposób nowe "smocze bóstwa".
a niech cię Spierdoel weźmie w swe ramiona! (jako sugestia spierdalania. Zresztą, raczej skrzydła, niż ramiona - w końcu to smocze bóstwo)
a to Skurwiel! (w tym wypadku końcówka -el całkiem pasuje. Określenie stosowane na, jak się można domyślić, wyjętych spod prawa, złych ludzi, chamów)
jak ci zara przypierdoel! (stosowane, gdy ktoś wypił za dużo gorzały i plązyk mu się jęza)
oprócz tego można by dać:
gorąco, jak w Abaddonowej rzyci! (na upalne letnie dni)
zapierdolę cię, jak Thorn Erereceza! (z początku miałem napisać "zmasakruję", ale ma być wulgarnie)
co ty taki jakiś... Zajebany jak szpadel? (chłopi zapoczątkowali to powiedzenie, mówiąc to do tych, którzy nie orientowali się w jakiejś sytuacji, bądź też byli szczególnie zamyśleni)(nawias 2: to pewnie będzie ulubione powiedzonko mojej postaci, hohoho)
jak cie zara kopne w dupe to Medea się może schować! (Medea prawdopodobnie powstała z pomyłki jakiegoś wieśniaka, który nie znał poprawnej nazwy Medeis. Chodzi oczywiście o zrobienie komuś z dupy jesieni średniowiecza. Nie przyjęło się to jednak jako poważna groźba, raczej jako zaczepka, i nie ma się tu czemu dziwić)
gorliwa wyznawczyni Erereceza (oznacza wyjątkowo puszczalską pannę, zwykle taką, która oddała się już wszystkim mężom w okolicy, a najlepiej i połowie kobiet. Nawiązuje to do Erereceza, ponieważ on stworzył ludzkość, a panna tak nazwana również w naprawdę znacznej mierze się do tego przyczynia)

wymyślanie kreatywnych przekleństw... Jakie to dziwne. Przeciez one z założenia mają być proste ;-;
Już nie wytrzymuję. Na dziś koniec xD

i edit!
Świętyś jak Parias (wiadomo, o co chodzi. Parias, jako jedna z największych zmor tego świata, przywódca najsilniejszej znanej organizacji przestępczej jest ogólnie kojarzony jako symbol wrodzonego zła. Porównanie to nie jest może jakąś straszliwą obelgą, ale ma jakąś magiczną moc, gdyż kiedy się takową słyszy, to albo jest się kimś naprawdę bardzo zdemoralizowanym, albo należy poważnie zastanowić się nad swoim dotychczasowym zachowaniem - powiedzonko bowiem zwykle nie odnosi się do sytuacji, jakie zdarzyły się pod wpływem chwili, ale raczej odnośnie życia lub dłuższego okresu czasu przez osobę, która dość dobrze zna obiekt "obelgi".)
Dobrze, że więcej was matka nie miała, bo pasterzem sam Ererecez musiałby być, żeby stado takich baranów nadzorować! (to też wydaje się być jasne. Zwykle stosuje się w kontekście kilku osób, ale czasem zdarza się i pojedynczy cel takiej obelgi)
Wilkiem chcesz być, czy owcą? (odpowiednik naszego "chłop, czy baba jesteś?", chociaż tu traktowane bardziej na poważnie, czasem rzeczywiście jest obelżywe, zwłaszcza, gdy powiedziane do wojownika)
Kowal z krzywym młotem (dla rzemieślników trudno znaleźć gorszą obelgę. Odnosi się do kogoś, kto wykonuje swój zawód bez krztyny talentu, czy starań)
Szaman bez mocy (po prostu świr, wariat)
Mędrcem, to ty może jesteś, ale rozumu to ty za brązowego smoka nie masz! (tak, tak, pewnie kojarzycie coś podobnego Radość)
Łowca siniaków (dla niezbyt utalentowanych łowców, ale jako że nie jest to najbardziej wykwintna z obelg, zwykle jest traktowana jako żart uzdrowicieli i raczej żaden łowca nie bierze tego, na szczęście, na poważnie. Podkreślam, raczej. Bo czasami posiniaczony może skończyć właśnie medyk. Albo i gorzej.)

niestety, z mistykiem i akolitą nie mogłem nic wymyślić. Może ktoś inny będzie miał więcej weny? Radość
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 18.07.2014, 23:54 przez Scythis.)

14.07.2014, 20:47
Przeczytaj Znajdź

Będę chyba trochę mniej kreatywna od Netha, bo moja formułka jest typowa dla podanej przez Kratosa sytuacji ;-;

Ty kurwo! Coś ty, buzskumu się naćpał? A niech ci wszystkie cztery kręgi odbyt przechędożą! Niech ci Tyra'el łapy odjebie, a Medeis gacie przetrzepie, skurwysynie z lewego łoża, zarazo abaddonowa! Swojego siennika nie ma, to będzie się na czyiś stołach kładł! A żebyś rielaz zeżarł, zgniły fallusie! Niech ci Cerberus łeb odgryzie, zakało jedna! I oddawaj smoki na gorzałkę, albo ci smoka z dupy zrobię!

Powiedzmy, że ten pan, nadawca tych słów, jest bardzo niezrównoważony psychicznie. No i adresat to też pan. Buzskum, jakby kto nie wiedział, to narkotyk. Kręgi - chodzi o te cztery demoniczne. A rielaz jest silnie trujący. No i waluta jest również sprawą jasną. Jeśli jakieś jeszcze nieścisłości ktoś znajdzie, niechaj mi prędko zgłosi xD

Ave Sparta!
15.07.2014, 00:49
Przeczytaj

No to dam coś od siebie, a co...
To może zacznijmy od tych odstworkowych:
"A niech cię lyker cmoknie!", jeśli ktoś nie wie o co chodzi, to proszę spojrzeć.
"Co robisz, trytonisynu! Coś ty, się z jabalem na rozum wymienił!?" Długo szukałem czegoś, co może być symbolem głupoty, wtedy znalazłem jabala i zobaczyłem ten jego wyraz twarzy. Myślę, że się nada.
"Chcesz, by cię alinger przytulił?!"
Można do tego dodać coś odroślinnego, np.:
"...ty wyrozjadzie, chędożony!", czy "a niech ci matka buzskumu zaparzy, bo jak z tobą skończę, to ci zgniłe grimphie z tyłka wyrośnie!" Czy coś. Słabo, ale wierzę, że ma swój urok.
Hmm. Można i smoki brać pod lupę, ale mało ich troszku...
"Czyś ty z smoka spadł?! Tyra'el zapomniał ci rozumu dać?!", w sumie nie mam weny na smoki. Więc chyba tyle. Łobosz.
15.07.2014, 13:25
Przeczytaj Znajdź

No dobra, kilka wstawię teraz, a jeśli coś jeszcze mi się wymyśli to po prostu dopiszę.
Może zacznijmy od tych delikatnych:

1. Do stu chędożonych karłów! - mamy tutaj bluzg w którym zawarte jest tak ulubione przez wszystkich chędożenie. Dodatkowo mamy wjazd na karły, czyli nieco dyskryminacji gatunkowej. Liczba sto też nie jest przypadkowa, podkreśla małe znaczenie karłów (jeden karzeł, dziesięć karłów czy nawet kilkadziesiąt to coś z czym nie ma sensu się liczyć, a przy całej setce uzbierają się w coś pseudo wartościowego).

2. Niech mnie sakramenckie kurwy chędożą! - coś w stylu "Niech mnie kule biją". Oczywiście znów mamy chędożenie. Mamy też kurwy, więc zaczyna być zabawnie. Sakramenckie kurwy? Ot, to ma podkreślić emocje mówiącego. Sakramenckie czyli niegodziwe, przeklęte. Tak więc sakramenckie kurwy mogą być tymi najgorszymi z najgorszych.

3. Tyś chyba w szczynach moczony od małego wypierdka! - delikatne nawiązanie do mitologii i Achillesa moczonego w Styksie. Jednak na samej czynności moczenia podobieństwa się kończą. Wyrażenie podobne do naszego znanego nażarcia się szaleju.
Oczywiście można modyfikować wyrażenie i dodawać epitety podkreślające okropność owych szczyn. Mogą być końskie na przykład. Albo ciepłe.

Ok, na razie trzy bo od tych szczyn muszę siku.

Dobrze, kolejna porcja, tym razem od rzyci strony:

4. Żeś się Wyry nawpieprzał, czy od zawsze masz takie luźne zwieracze? - ot, taki docinek na tchórza.

5. Matkę chyba w rzyć chędożyli gdy cię robiła. -nie, nie zapomniałam o chędożeniu. To jest zawsze w modzie.

Juhuu mam już pięć. Ale do końca konkursu jeszcze powinnam coś dopisać.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02.08.2014, 20:10 przez Ari.)

16.07.2014, 18:32
Przeczytaj Znajdź

A może coś w stylu: "Krew i kości", albo "Na krew i kości" - jakoś tak mi się takie powiedzonko wykrystalizowało, odpowiadające naszemu "ja pierdolę".

Albo coś pewnie bardzo powszechnego w maszyn uniwersum jak "demonisyn" lub "czarcisyn".

Trupiaż/trupojeb -obelga insynuująca, że ktoś jest nekrofilem.

Dupowtyk - homoseksualista.

Jak coś wymyślę to jeszcze będę uzupełniał.
16.07.2014, 20:41
Przeczytaj Znajdź

No więc tak... xD

-A żeby cię Kalkar wychędożył ty kupo łajna! Własna matka by cię nie poznała, bo by cię jeszcze zeżarł i zwrócił twoje wnętrzności, a twój łeb by spoczywał z drugiej strony w towarzystwie jego ścierwa!
-Niech cię ogar zgwałci i rozprawiczy ty pożal się boże synu Kurwy!
-Zamknij mordę! Jak ci się coś nie podoba to biegnij do Thorana! Niech cię sprzątnie bo taka jego rola! Niech pozbędzie się takiego ścierwa jak ty!
-No co żeś narobił ty mendo żerująca na smoczych jajach! Niech ja cię dorwę!
-Nie szczekaj mordą bo ci takiego kopa zasadzę, że ci jajca tyłkiem wyjdą!

taaak...
to be continued...

edit
-Zamknij tę mordę bo ci tak broda lata jak koguta jaja!
-Niech cię Smocza paszcza pochłonie i wypieprzy odbytem ty karle niewdzięczny! Chociaż jak tak się przyglądam to i on by się brzydził takiej pół dupy zza krzaka ruszyć!
21.07.2014, 14:15
Przeczytaj

- Na plugawy oddech Thorna! - oraz, rzecz jasna, wszelkie inne zawołania składające się z imienia boga + mniej lub bardziej prawdopodobna cecha/część ciała. Tu ogranicza nas tylko fantazja. Albo ilość wypitych trunków.
- Miłosierna Ilhezin! - Nie trzeba wyjaśniać. Litościwa i inne pozytywnie kojarzące się epitety też będą trafne. W końcu bogini uznawana za tą dobrą i tak dalej.
- Ilhezin, pomiłuj! - jak wyżej. Widzimy coś strasznego? Nieprawdopodobnego? Coś, co nie mieści się w głowie? Nie ma to jak odwołać się do miłosierdzia bogini.
- Bodaj byś sczezł niepogrzebany - powiązane z tradycjami wyznawców Ilhen.
- ... i niech Thorn porwie twoją duszę, kurwi synu! - jak wyżej. Końcówka uniwersalna.
- Niech cię Ererecez błogosławi - czyli odpowiednik naszego "Bozia w dzieciach wynagrodzi" w wersji mniej obrazowej. Wrzaski, ryki, pieluchy, wieczysty brak snu... Chyba jeszcze podpada pod przekleństwo?
- Zasrańcu ty! Plugawico! - odwołania do gówna, nieczystości, plugastwa i gnojówki zawsze w cenie.
- Thornowe dziecię - przykład czarnej niewdzięczności dziecka wobec rodzica, o kimś, kto odwrócił się od własnej rodziny, wystąpił przeciw przodkom/dobroczyńcom, etc.

I na tym się, niestety, inwencja skończyła - czas najwyższy wracać do ścibolenia karty.
10.08.2014, 19:47
Przeczytaj Znajdź

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna