Obywatel Ashar
#1

Ashar

Tytuł: Chytry Wiek: 50 lat

Wygląd postaci
Ubrany w znoszoną, długą, już ciemno-niebieską szatę w gwiazdki oraz różowy czepiec już na pierwszy rzut oka wygląda na człowieka starego, który wiele przeżył. Jego szczupła, pociągła twarz nosi ironiczny uśmieszek wąskich ust, a spod nakrycia głowy zerkają małe, czarne oczęta.
Mimo wysokiego wzrostu, wydaje się niski przez fakt garba, który posiada od młodu. Gdyby nieobszerny ubiór, można by go pomylić z brązowym szkieletem przez tryb życia, jaki prowadzi.Prócz tego w wielu miejscach pokryty jest bliznami.
[LOCK]
Charakter postaci
Prawie nigdy nie odpuszcza, będąc w większości przypadków zdecydowany. Najważniejsze są dla niego pieniądze i uzależniające już wtykanie nosa w nie swoje sprawy. We sytuacjach kryzysowych sięga po drogie nakrotyki, przez fakt, że ma dobrą passe w tym co robi. Mimo swojego niechlujstwa we wielu aspektach życia, zachowuje się dumnie oraz szarmancko.  Posiada duży szacunek do kobiet i zwierząt. Szczególnie interesuje się kultami Thorna, wraz z bruźnierczymi tajemnicami świata. Walczy jedynie w ostateczności, starając wykorzystać swoje sztuczki pseudo-magiczne bądź charyzmę.
Nienawidzi straży oraz  innych stróżów prawa, szlachty trochę mniej, bo często udaje się ich naciągnąć na kasę udając prawdziwego maga. Lubi pławić się w luksusach.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10.06.2018, 23:28 przez Ashan.)

23.05.2018, 16:26
Przeczytaj Znajdź Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna