Powiadomienia o naszej nieobecności

Nie sądziłem, że będę musiał tutaj pisać, ale do pierwszego tygodnia lipca zero odpisów, chyba że uda mi się znaleźć jakiś wolny moment. Jest gorzej niż sądziłem z tą sesją xD
17.06.2015, 15:13
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Moja nieobecność nieco się przedłużyła i przez kolejne kilka dni na pewno jeszcze mnie nie będzie ( do końca miesiąca na pewno, potem okaże się, kiedy będę mogła znowu grać).
Niemnie zamierzam dalej grać, proszę więc o pozostawienie konta w stanie niezmienionym Uśmiech
28.06.2015, 12:12
Przeczytaj Znajdź Cytuj

ograniczona aktywność przez czas ok tyg.
Priorytetem oznaczam sobie misję Kratosa, więc na forum będę wchodzić patrząc głównie czy nie ma odpisu w mojej sesji - a potem też w sesji u Kartosa.

Do moich graczy/potencjalnych graczy/innych petentów: o wszystkim (postach, prośbach, zażaleniach) przypominać mi się na gg, bo niestety trochę zalatane mam teraz trochę myśli i możliwe że o połowie spraw zapomnę.

So what if we're all insane
The way we all live reminiscing for the head game

Maybe we're all insane
I'm feeling so damn hollow staring into
the Eyes of Tomorrow

05.07.2015, 01:31
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Dziatki drogie, wyjeżdżam 11.07 i nie ma mnie aż do 02.08. Tam gdzie jadę nie mam zupełnie dostępu do internetu, więc jestem odcięty, jedyna droga kontaktu ze mną w tym okresie to telefon.

Teraz uwaga do moich graczy: oczywiście nie będę mógł w tym czasie odpisywać. Jeśli komuś to przeszkadza i chce to jakoś rozwiązać, to niech to szybko zgłosi i będziemy coś myśleć.
07.07.2015, 13:58
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Nie będzie mnie do końca sierpnia. Powód - praca sezonowa.
09.07.2015, 00:58
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Zgłaszam nieobecność na czas bliżej nieokreślony. Ostatnie nawałnice spowodowały że nie ma u mnie prądu, obecnie trwają prace żeby usunąć szkody - ale nie wiem kiedy uda im się to ogarnąć, a na domiar złego mój router prawdopodobnie się spalił. W miarę możliwości będę wchodziła z telefonu ale na cuda nie liczcie

Mistyk będący w cieniu... Tysiąca słońc

09.07.2015, 13:25
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Mała zmiana planów. Wyjeżdżam 13.07, co może się przełożyć również na to, że te trzy dni później wrócę. Ale to się zobaczy.
10.07.2015, 12:22
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Najprawdopodobniej nie będzie mnie do końca tego tygodnia pracującego (czyt. do piątku). Odpisy dam w okolicach 17-18 lipca.
13.07.2015, 23:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Urlop od 25 lipca do 2 sierpnia.
23.07.2015, 20:55
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Nieobecność 03.08.2015 - 09.08.2015
04.08.2015, 12:27
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna