MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Wieża Strażnicza
Miejsce, w którym Strażnicy przędą ludzkie losy

Kim jesteśmy i co potrafimy?

Kim są Strażnicy na Atarashii? W niektórych światach uchodzą za pradawne byty znane jako Mistrzowie Gry. Ich dusze przejawiają się w ciałach niektórych bohaterów a oni sami nawet o tym nie wiedzą. Każdy Strażnik jest losem każdego bohatera. Jego duchem stróżem, wrogiem, pomyślnością i przekleństwem. To ich działania odpowiedzialne są za prowadzenie ludzkiego żywota przez świat. Tworzą intrygi, zagadki, sprowadzają potwory, demony i inne kreatury do świata Atarashii.

Jesteśmy grupą, która posiada uprawnienia do prowadzenia pełnoprawnych sesji fabularnych oraz specjalnych wydarzeń. Pomagamy rozwijać postacie graczy jeśli nas o to poproszą. Nie jest powiedziane, że każda pomoc przyniesie upragniony efekt, gdyż o tym zadecydujemy w czasie gry. Najpierw ocenimy starania, a potem podejmiemy decyzję czy nagroda jest wskazana. Być może będzie potrzeba trochę więcej czasu żeby zostać wynagrodzonym za swój trud.
Jako Strażnicy, mamy przywilej wręczania specjalnych odznak za różne aktywności forumowe. Możemy nagrodzić także złotem, eterem a może przedmiotem eterycznym?
Czasami płatamy psoty wchodząc bez uprzedzenia do czyjegoś tematu, w którym trwa rozgrywka między graczami i sprowadzamy im niespodziewane wydarzenia. To może być pożar stolika w oberży, czy plaga pająków. Ogranicza nas tylko wyobraźnia, a to co robimy jest w końcu dla Was.

Co oferujemy?

Nasza kadra kładzie nacisk na ogólnie pojętą dobrą zabawę. Tak jest i w tym przypadku, więc poza oczywistą możliwością przędzenia przygód i przeżywania wielu historii z graczami, oferujemy różne profity. Strażnicy posiadają własne odznaki, których nie może otrzymać zwykły gracz. Dodatkowo posiadają dostęp do specjalnej opcji "Post MG", który pomnaża dwukrotnie eter, nie generując punktów doświadczenia. Mają dostęp do specjalnego działu "Wieża Atarashii", w której znajdują się różne forumowe informacje - od fabularnych po techniczne, a także dodatkowej zakładki na Gospodzie "Stolik Ekipy". Także jako część kadry, posiadają ogromną możliwość wpływania na rozwój forum. Każdy pełnoprawny Strażnik ma dostęp do wszystkich Kart Postaci oraz odpowiednie uprawnienia aby móc je sprawdzić. Dodatkowo został stworzony specjalny kalkulator zdolności, do którego dostęp mają wyłącznie Strażnicy. Bardzo fajną rzeczą jest dostęp do różnych większych projektów takich jak: zewnętrzne programy Atarashii, aplikacje i gry. Czyli wszystko to, co pojawia się przed oficjalną publikacją.

Aby móc dołączyć do naszej ekipy, należy w tym temacie napisać dlaczego to właśnie Ty masz zostać nowym Mistrzem i jak wyobrażasz sobie swój wkład w rozwój Atarashii.

LISTA MG

— STRONA ZNALEZIONA W LESIE MIRAŻU —
Każdy człowiek, jeśli tylko nie jest obłąkany, potrafi na pewnym poziomie
świadomości poznawać różne głosy, którymi przemawia jego wyobraźnia.

14.02.2014, 02:30
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

He he. Zgłaszam się.

Dlaczego ja? Argumenty za:
1. Jedne ćwiczenia w tygodniu.
2. Nie chce mi się pracować.
3. Usilnie szukam zajęcia, które odciągnie mnie od pisania pracy.
4. Jestem aktywnym graczem.
5. Umiem pisać.
6. Nawiązanie doskonałych relacji prawie że ze wszystkimi MG.

Jak wyobrażam sobie mój wkład w forum?
Zdroworozsądkowe podejście do graczy przyprawione uroczą osobowością.
27.03.2014, 15:59
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Ponieważ nie chciałem podejmować decyzji samotnie, gdyż tą winni podjąć oboje admini, poczekałem na Castora i przedyskutowałem z nim Twoją kandydaturę. W tej chwili jesteśmy obaj pewni, że możemy i chcemy nadać Ci funkcje mistrza gry. Jednak zanim to się stanie pragnę zapytać czy jesteś w 100% pewna co do owej funkcji oraz, czy będziesz dostępna na komunikatorach takich jak GG lub TS (TS - jedynie dla ekipy - nieobowiązkowe) w celu spotkania się na obradach teamowych.

Pragnę zauważyć, że nasza ekipa jest grupą ludzi, która trzyma się ze sobą razem i zapewnia wzajemną pomoc. Każdy tutaj wie, iż może polegać na drugiej osobie. Stąd dobrze by było, gdybyś zakopała wszelkie ewentualne utarczki z niektórymi osobami. Zakładając oczywiście, że takie są. Mam nadzieję, że nie. Uśmiech
Ponieważ nie wiemy, czy Twoja kandydatura wypali (Różnie to w życiu bywa) otrzymasz okres próbny, w którym będziesz mogła bez większych problemów odejść ze swojej funkcji. Okres ten skończy się, kiedy ukończysz 1 pełnoprawną sesję fabularną. Przewidujemy możliwość nadania całkowitej akceptacji w trakcie prowadzonej sesji, jeśli będziesz wyjątkowo przykładnie i dobrze wypełniała "obowiązki" Mistrza Gry.

Czy akceptujesz powyższe postanowienia, które są jednoznaczne z akceptacją funkcji MG? Oczko

27.03.2014, 22:02
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Cytat:Jednak zanim to się stanie pragnę zapytać czy jesteś w 100% pewna co do owej funkcji oraz, czy będziesz dostępna na komunikatorach takich jak GG lub TS (TS - jedynie dla ekipy - nieobowiązkowe) w celu spotkania się na obradach teamowych.
Owszem, zastanawiałam się już nad tym ze dwa tygodnie. Jestem prawie zawsze dostępna na gg, więc nie będzie z tym problemu.

Cytat:Pragnę zauważyć, że nasza ekipa jest grupą ludzi, która trzyma się ze sobą razem i zapewnia wzajemną pomoc. Każdy tutaj wie, iż może polegać na drugiej osobie. Stąd dobrze by było, gdybyś zakopała wszelkie ewentualne utarczki z niektórymi osobami. Zakładając oczywiście, że takie są. Mam nadzieję, że nie.
Jestem cierpliwą osobą i w zasadzie na większość spraw reaguje kompletnym wyluzowaniem. Ciężko jest zaleźć mi za skórę, dlatego wszelkie dyskusje traktuje jako kulturalny dialog, a nie pretekst do kłótni. Jeśli reszta ekipy nie trzyma długo urazy, to nie będzie z tym problemu.

Cytat:Czy akceptujesz powyższe postanowienia, które są jednoznaczne w akceptacją funkcji MG?
Masz moje sakramentalne "tak".
27.03.2014, 22:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Tak więc na mocy powyższych postanowień, witam Cię w naszej ekipie, a także w gronie Mistrzów Gry. Uśmiech
Prosiłbym o podanie Twojego nr GG na pw, w celu wdrążenia Cię do grupy konferencyjnej Oczko

27.03.2014, 22:30
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Witam wszystkich czytających.
I ja postanowiłem zgłosić się na funkcję Mistrza Gry. Ponieważ moim zdaniem prezentacje na całą stronę wychodzą z mody, postaram się krótko i zwięźle.

Cóż, od czego tu zacząć? Umiem właściwie wszystko co związane z funkcją. Misje/sesje/eventy etc. sprawdzanie KP, projekty i pomysły... raczej nie spotkałem się z trudnościami wychodzącymi z mojej strony podczas posiadania tej funkcji. Czasu mam, a jak nie mam, to raczej krótko i przeważnie mam. Nie zgłaszałbym się, gdybym miał chociaż cień wątpliwości, że w jakikolwiek sposób sobie nie poradzę. Dlaczego dopiero teraz? Uznałem, że przekonałem się do forum na tyle, aby chcieć mieć nieco więcej własnego wkładu i pomóc tworzyć społeczność w nieco bardziej materialny sposób.
Taka mała informacja, bardziej dla graczy. Jestem zwolennikiem rozwoju forum głównie poprzez fabułę i rozwijanie postaci, a ponieważ to forum jest dość młode, byłoby miło jakby moje akcje odbiły się małym echem. Lubię też grzebać w psychikach postaci, więc jeśli ktoś zakładał postać z przeświadczeniem, że ta zachowa taki charakter do końca życia, niech lepiej mnie unika. Dla spragnionych mocnych wrażeń obiecuję wiele gwałtów i ciężkich obrażeń oraz częstych odwiedzin u uzdrowicieli Całus
Nie chce mi się na siłę przekonywać administracji, więc zostawię to jak jest. Nie mam nic przeciwko pytaniom na pw czy gg.

Pozdrawiam!

P. S mam bardziej uroczą osobowość od Athlauny
22.04.2014, 15:37
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Drogi Metheorze, będzie nam bardzo miło jeśli swoim wkładem jako MG, pomożesz rozwijać forum i świat Atarashii. Widząc Twoje posty i zaangażowanie na forum, nie mam wątpliwości, że będziesz dobrym mistrzem gry. Dlatego postanowiłem (po szybkiej naradzie z pozostałymi administratorami) oficjalnie przyjąć Cię na okres próbny, w którym bez większych zobowiązań będziesz mógł zrezygnować z bycia MG, jeśli najdą Cię wątpliwości. Wszelkie wytyczne uzyskasz ode mnie drogą PW lub na GG. Uśmiech

22.04.2014, 16:53
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Dziękuję za tak szybko odpowiedź (ledwo zdołałem wygodnie się rozsiąść i czekać) oraz naturalnie za decyzję Uśmiech Oczywiście zrobię wszystko co w mojej mocy, by nam wszystkim grało się lepiej, bo przecież o to w tym chodzi. Na wytyczne jak najbardziej czekam, a przychylnym mi administratorom dziękuję Radość
22.04.2014, 17:04
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Hejże!

Od dawna już zastanawiałem się nad tym i przez więcej niż ostatni tydzień pytałem o opinie innych, ponieważ nie byłem do końca pewien, czy powinienem pisać ten post.
Chcę być MG, chcę sprawdzać KP, prowadzić sesje, pomagać graczom w rozwoju postaci, zaskakiwać ich jakimiś zdarzeniami fabularnymi, ponieważ to dobra zabawa. Przynajmniej dla mnie. Mam już małe doświadczenie z innego PBF'a, gdzie byłem dość długo MG. Jednak pisał o nim nie będę, bo jeszcze mnie wygonicie!
A tak na poważnie, robiłem już te rzeczy, więc wiem co i jak. To dla mnie frajda i mam nadzieję, że właśnie coś takiego tutaj znajdę. Nie chciałbym traktować tego jak pracy, bo to niezbyt, według mnie, poważne - paradoksalnie. Chcę się dobrze bawić, umilać sobie i innym życie. Bo przecież o to chodzi w grach tego typu, nieprawdaż?

Co za?
a) Pisać chyba potrafię - tak przynajmniej mówią, ja nic nie wiem! <skromny>
b) Wyobraźnię mam, potrafiłem wiele namieszać w świecie, choć zawsze po sobie sprzątam. Jeśli coś wybuchnie, to bez obaw - dam radę jakoś to na powrót poskładać, wyklepać, albo postawić coś innego. No i obiecuję, że nie wybuchnę niczego, na co mi nie pozwolą Ci z góry! O kreatywność się nie martwcie.
c) Obiektywność... Raczej potrafię. W końcu gra, to gra. Czytając post, wczuwam się w postać, a przynajmniej się staram. Widzę jak zostały opisane jej przeżycia, jej działania, wiem, na co w nagrodę zasługuje gracz i to mu daję. Często po prostu staram się działać tak, by ładnie wszystko zostało ułożone fabularnie. Zawsze staram się pomagać, jak niektórzy może zauważyli, a może nie. Jestem w dobrych kontaktach z innymi, mam troszkę dystansu i jeśli już unoszę głos, to najczęściej w żartach i osoba druga o tym wie. Celowe działanie na szkodę gracza jest więc z mojej strony niemożliwe.
d) Chcę! Jakoś tak po prostu chcę, a jeśli czegoś chcemy, to się staramy i działamy najlepiej jak potrafimy, prawda? Tak też się postaram.

Co przeciw?
a) Czas. Jak widać przez ostatni czas nie byłem zbytnio dostępny. Winny jestem tak ja i moje lenistwo, jak wydarzenia, które miały miejsce. Czasem jestem strasznie niestabilny w tym wszystkim. Raz zdolny napisać 5 postów na dzień, drugim razem tylko jednego lub wcale. Mam jednak nadzieję, że to kwestia dogadania się z graczami.
b) Cierpliwy staram się być, może nawet jestem, jednak czasem potrafię ją stracić. Nie lubię być, że tak kolokwialnie powiem, olewany. Mogę stać się nerwowy, jednak panuję nad tym. Chyba. Mam nadzieję. Nie pamiętam, by się ktoś skarżył. Za bardzo. No...
c) Słomiany zapał! Jakże straszna choroba. Jeśli ktoś mnie delikatnie napędza, to jest dobrze. Mam do tego kilka osóbek. Jednak, mimo wszystko - czasem potrafię motywację stracić. Wtedy trzeba mnie palnąć w główkę może, albo coś tam innego zrobić ze mną, bym się ruszył. Się okaże.
d) Zgodność fabularna, realia, plagiaty, czy co tam innego - czasem nie rozpoznaję. Nie jestem w tym za dobry. Czytam umiarkowanie, oglądam mniej, gram w jeszcze mniej. Mogę nie wykryć czegoś istotnego, a czasem nieświadomie napisać coś, co nie będzie zgodne z czasami na AS, albo historią. Nie jest to moja dobra strona.

Mógłbym coś pewnie jeszcze dodać, ale po co ułatwiać Wam decyzję. W końcu przecież chcę się dostać, a nie, żeby mnie wykopano.
Tak, cóż. Zgłaszam się i mam nadzieję, że zostanę pozytywnie odebrany. Więc... Wesołych Świąt, Które Już Minęły!

P.s. Nie czytam tego nawet. Nie odpowiadam za cokolwiek, co zostanie wywołane po przeczytaniu moich słów.
25.04.2014, 17:56
Przeczytaj Znajdź Cytuj
MISTRZOWIE GRY / ZAPISY

Twoje zgłoszenie drogi Tarhio, zostało przeze mnie i Castora wnikliwie przeanalizowane. Widząc Twoje posty, a również starania i sumienność - byłem, jestem i prawdopodobnie będę na tak względem zamieszczonego przez Ciebie zgłoszenia, na mistrza gry. Swoją niestabilność ratujesz wypisaną przeze mnie wyżej sumiennością. Skąd o niej wiem? A no stąd, że kiedy trzeba odpisać, potrafisz się zmobilizować i wrzucić posta. Poza tym jesteś bardzo pozytywną osobą w naszych oczach i masz wręcz zaraźliwą energię, która potrafi innych zaciągnąć do pracy. Wychodziłeś na forum z różnymi inicjatywami, a ta najbardziej zasługująca aplauzu znajduje się w hydeparku i chyba nikomu nie trzeba wyjaśniać, o jakim wątku tutaj piszę. (Słomiany zapał, a mimo to sumienny Oczko )

Piszę tutaj o swoich odczuciach i analizie Twojej osoby, a nie jestem w tym sam. Castor również dał zielone światło i tak jak ja, tak i on wyraził swoją aprobatę.

Niniejszym przyjmuję Cię na stanowisko MG (oczywiście jako kandydat na Mistrza gry). Jest to czas, w którym możesz swobodnie zrezygnować z bycia Mistrzem.

Jeżeli będziesz miał problemy z realiami zawsze możesz napisać do mnie lub Castora. Więcej informacji otrzymasz drogą PW lub GG.

26.04.2014, 23:20
Przeczytaj Znajdź Cytuj

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości

formularz kontaktowy / Oznacz wszystkie działy jako przeczytane / Wersja Mobilna